Hajaasustuse veeprogramm on lõppenud.

Hajaasustuse veeprogramm tulenes otseselt Vabariigi Valitsuse 2007-2011. aasta tegevusprogrammist, hajaasustusega piirkondades hooneteväliste veesüsteemide rajamiseks vajalikke tegevusi toetas nii riik kui kohalik omavalitsus.

Toetuse küsimiseks sai esitada elukohajärgsele kohalikule omavalitsustele taotluse aastatel 2008-2011. Aastal 2012 oli võimalik toetust küsida vaid neil, kes esitasid 2011. aastal kohalikule omavalitsusele nõuetekohase taotluse, kuid kes jäid toetusest ilma.

Toetuse suurus ühe majapidamise kohta oli kuni 6 395 eurot. Toetuse saaja (valda sissekirjutatud füüsiline isik ja MTÜ või sihtasutus, mis tegeles vallas elanike joogiveega varustamisega) omafinantseering pidi olema projekti kuludest 33,33%. Toetust sai küsida reeglina vaid kord (välja arvatud juhtudel, kui oli vaja hiljem paigaldada veepuhastusseade).

Informatsioon ja kontaktisikud:

Kogu programmi informatsioon asub Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS)http://www.eas.ee/et/avalikule-ja-mittetulundussektorile/avalike-teenuste-arendamine/hajaasustuse-veeprogramm/ueldjutt          

lisaks leiate kõik vajaliku programmiga haaratud valdade veebilehtedelt ning paberkandjal ka vallavalitsustest.

Surju vald, Andrus Lillemaa, telefon 4460819, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Terviseameti Lääne talituse kontaktisik

Reelika Tammai, telefon 4431135,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Pärnu Maavalitsuse kontaktisikud

Raine Viitas, telefon 4479762, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Tiiu Pärn, telefon 4479761, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 HAJAASUSTUSE VEEPROGRAMMI TAOTLUSTE RAHASTAMINE

2008

2009

2010

2011

2012